Dla dzieci

Brodzik

Stworzyliśmy dedykowane dzieciom i młodzieży przestrzenie do spędzania wolnego czasu i realizacji planu treningowego. Wodnymi atrakcjami są: 
  • BASEN DLA DZIECI I MŁODZIEŻY o głębokości 80 cm z ciepłą wodą o temperaturze 29,8 stopni, gdzie niewątpliwie bardzo ciekawą atrakcję stanowią 2 zjeżdżalnie basenowe.
  • BRODZIK dla najmłodszych o głębokości od 5 cm do 20 cm o temperaturze 29,8 stopni stanowiące idealne środowisko dla oswajania najmłodszych z wodą.

      Wymagane są czepki celem zachowania wzajemnej higieny i ochrony urządzeń filtrujących. Isnieje możliwość wypożyczenia czepków na recepcji w cenie 5 zł.

Dzieci i ich opiekunowie zwolni są z obowiązku posiadania czepka w przypadku korzystania z brodzika lub basenu dla dzieci i młodzieży.

Współpracujemy z firmą Delfin Sport, która prowadzi indywidualne i grupowe zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Więcej szczegółów: http://www.delfin-sport.pl/

Najmłodsi do lat 3 zobowiązani są do posiadania wodoodpornych pieluch.Brodzik wyłaczony z uzytkowania.

Jakość wody w z systemu cyrkulacji brodzika nie spełnia wymogów rozporządzenia ministra zdrowia z dnia 09.11.2015r w sprawie wymagań jakimi powinna odpowiadać woda na pływalni:

- mętność na poziomie 0,36±0,07 NTU (wartość parametryczna 0,3 NTU)

- liczba mikroorganizmów w temperaturze w 36±2ºC po 48h w ilości >3000 jtk/1 ml wody


 

 CENNIK

Dostępnośc torów 2024

J&J Sport Center Basen Regulamin