Dla dzieci

Brodzik

Stworzyliśmy dedykowane dzieciom i młodzieży przestrzenie do spędzania wolnego czasu i realizacji planu treningowego. Wodnymi atrakcjami są: 
  • BASEN DLA DZIECI I MŁODZIEŻY o głębokości 80 cm z ciepłą wodą o temperaturze 29,8 stopni, gdzie niewątpliwie bardzo ciekawą atrakcję stanowią 2 zjeżdżalnie basenowe.
  • BRODZIK dla najmłodszych o głębokości od 5 cm do 20 cm o temperaturze 29,8 stopni stanowiące idealne środowisko dla oswajania najmłodszych z wodą.

      Wymagane są czepki celem zachowania wzajemnej higieny i ochrony urządzeń filtrujących. Isnieje możliwość wypożyczenia czepków na recepcji w cenie 5 zł.

Dzieci i ich opiekunowie zwolni są z obowiązku posiadania czepka w przypadku korzystania z brodzika lub basenu dla dzieci i młodzieży.

Współpracujemy z firmą Delfin Sport, która prowadzi indywidualne i grupowe zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Więcej szczegółów: http://www.delfin-sport.pl/

Najmłodsi do lat 3 zobowiązani są do posiadania wodoodpornych pieluch.


Jakość wody w niecce basenowej małej i dużej oraz jacuzzi spełnia wymogi rozporządzenia ministra zdrowia z dnia 09.11.2015r w sprawie wymagań jakimi powinna odpowiadać woda na pływalni, poza podwyższoną ilością azotanów 29 +/- 5mg/l (wartość parametryczna 20 mg/l) w niecce basenowej dużej oraz podwyższoną mętności wody – 0,49 +/- 0,09 NTU (wartość parametryczna 20 mg/l) w cyrkulacji niecki basenowej małej.


 

 CENNIK

Dostępnośc torów 2023/2024

J&J Sport Center Basen Regulamin