Dla szkół

Zajęcia sportowe / ogólnorozwojowe

Dla SZKÓŁ proponujemy skorzystanie z:

- KOMFORTOWEJ HALI (35m x 20m), idealnie nadającej się do przeprowadzenia TRENINGÓW OGÓLNOROZWOJOWYCH dzieci i młodzieży. Sala dostosowana do gry w piłkę ręczną, piłkę nożną, badmintona. Ogrzewana, oświetlona, 12m wysokości. Powierzchnia syntetyczna. W sezonie letnim boki hali są rozsuwane co przyczynia się do zwiększenia komfortu grających. 

- HALI TENISOWEJ - ogrzewanej, oświetlonej, z rozsuwanymi bokami, gdzie zajęcia mogą odbywać się pod okiem profesjonalnych trenerów. Współpracujemy ze szkołą tenisową Sport On Jacek Zając: https://sport-on.pl/.

- PŁYWALNI tj:

  •   basenu o głębokości od 90 cm do 160 cm i wymiarach 17,5m × 10m uzdatniany wodą solankową o temperaturze 28 stopni, wzbogacony o składniki zapewniające jej czystość i bezpieczeństwo.
  •   basenu dla dzieci i młodzieży o głębokości 80 cm z ciepłą wodą o temperaturze 29,8 stopni, gdzie niewątpliwie bardzo ciekawą atrakcję stanowią 2 zjeżdżalnie basenowe.

- BOISK ZEWNĘTRZNYCH gdzie na świeżym powietrzu można przeprowadzić trening piłki nożnej, lekkoatletyczne.

-SIŁOWNI wyposażonej z sprzęt Technogym 

-RESTAURACJI gdzie kucharze stworzą pełnowartościowe posiłki dla dzieci i młodzieży skomponowane z składników wysokiej jakości i własnych upraw. 

Na terenie ośrodka posiadamy własny PARK z  wydzieloną szutrową ALEJKĄ DO BIEGANIA, SIŁOWNIĄ ZEWNĘTRZNĄ oraz PLACEM ZABAW dla najmłodszych.  Idealne otoczenie do prowadzenia zajęć dla dzieci i młodzieży. 

 

Zainteresowane współpracą szkoły, instytucje prośba o kontakt pod numerem:  Tel.kom. +48 518 363 065