O nas

J&J Sport Center to profesjonalny obiekt treningowy położony w malowniczym zadrzewionym terenie oddalony 9 km od Krakowskiego Rynku i 12 km od Lotniska im. Jana Pawła II. Dogodna lokalizacja jest jednym z atutów, który doceniają nasi krajowi i zagraniczni Goście podczas organizacji zgrupowań sportowych, szkoleń, konferencji, eventów, a także wyjazdów integracyjnych. J&J Sport Center to 60000m2 powierzchni wykorzystywanej na zajęcia dydaktyczno - sportowe dla osób w różnej kategorii wiekowej.


J&J Sport Center to miejsce dla profesjonalistów, amatorów, osób prowadzące sportowy tryb życia, ceniących sobie kameralność i kontakt z naturą.  Nasze zaplecze treningowe to m.in.:

  • pełnowymiarowe boisko do gry w piłkę nożną o atestowanej nawierzchni,
  • boisko Orlik o powierzchni syntetycznej, bezgranulatowej (w sezonie zimowym zakrywane balonem i ogrzewane),
  • boisko mini Orlik o powierzchni syntetycznej znajdujące się pod ogrzewaną halą łukową
  • kryty kort tenisowy (w sezonie zimowym ogrzewany),
  • boiska do gry w siatkówkę, koszykówkę, badmintona, piłkę ręczną, zajęć ogólnorozwojowych,
  • basen z wodą solankową, basen dla dzieci ze zjeżdżalniami, brodzik,
  • sauna fińska, łaźnia parowa,
  • 2 jacuzzi,
  • siłownia,
  • sale dydaktyczne.

Na terenie ośrodka prowadzone są zorganizowane zajęcia piłkarskie, fitness, szkółki pływackiej, tenisowej. Ośrodek posiada również pokoje hotelowe o wysokim standardzie i własną restaurację serwującą dania kuchni europejskiej. Stawiamy na zdrowy tryb życia, a żywienie jest tego integralną częścią, dlatego do naszych potraw wykorzystujemy świeże, wysokojakościowe, sezonowe produkty z własnych upraw, łącząc ich wartości odżywcze.

 


Potwierdzeniem naszego długofalowego działania jest grono stałych Klientów, Partnerów Biznesowych i pozytywnych opinii, które napędzają nas do stawania się jeszcze lepszymi i zmieniania się dla Was. Współpracujemy również z Benefit Systems, Medicover, Vanitystyle.

 

 

J&J Sport Center uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości "Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość", którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Firma otrzymała grant w wysokości: 126 000,00 PLN