Dla aktywnych

Basen

Do waszej dyspozycji:

 

  • KRYTY BASEN o głębokości od 90 cm do 160 cm i wymiarach17,5m ×10m uzdatniany wodą solankową o temperaturze 28 stopni, wzbogacony o składniki zapewniające jej czystość i bezpieczeństwo.

         Wydzielonych 5 torów pływania na których możesz zrealizować swój plan treningowy czy popływać we własnym tempie. 

  • BASEN DLA DZIECI I MŁODZIEŻY o głębokości 80 cm z ciepłą wodą o temperaturze 29,8 stopni, gdzie niewątpliwie bardzo ciekawą atrakcję stanowią 2 ZJEŻDZALNIE BASENOWE

 

  • BRODZIK o głębokości od 5cm do 20cm dla najmłodszych utrzymywany w temperaturze 29,8 stopni stanowiący idealne środowisko do oswajania z wodą nawet niemowlaki.

 

        Z uwagi na higienę użytkowników basenu i ochronę urządzeń filtrujących wodę wymagany jest czepek.  Istnieje możliwość wypożyczenia czepka na miejscu w cenie 2 zł.

Z czepka zwolnieni są dzieci i opiekunowi dzieci przebywający w brodziku i na płytkim basenie.

 

Współpracujemy ze SZKÓŁKĄ PŁYWACKĄ Delfin Sport prowadzącą zajęcia indywidualne, grupowe dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Więcej szczegółów: http://www.delfin-sport.pl/

Woda na pływalni J&J Sport Center Hajtek Spółka Jawna odpowiada wymaganiom Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz.U.z 2015 r. poz.2016).

 

 

CENNIK 2019/2020

Plan zajęć grupowych 2019/2020.

J&J Sport Center Regulamin pływalnia