Dla aktywnych

Siłownia

Wychodząc naprzeciw wytycznym GIS w zakresie ograniczania ryzyka rozprzestrzeniania się Covid-19, dbając o komfort i bezpieczeństwo użytkowników, zorganizowalliśmy siłownię na warunkach wpisujących się w rekomendacje GIS i  Wasze oczekiwania. Znajduje się ona w KRYTEJ HALI z ROZSUWANYMI BOKAMI i stałym dostępem ŚWIEŻEGO POWIETRZA. Nasza siłownia mieści się na 660 m2 i dzięki tej przestrzeni każdy sprzęt został rozmieszczony z conajmniej 2 METROWYM odstępem z każdej stron, zapewnijąc komfort dla ćwiczących.

Siłownia wyposażona jest w najwyższej jakości sprzęt firmy TechnoGym przeznaczony do ćwiczeń aerobowych jak również maszyny jednostanowiskowe na poszczególne grupy mięśniowe oraz ciężary wolne. Siłownia posiada wydzielone miejsca do treningów siłowych oraz cardio dzięki czemu każdy może ćwiczyć w sposób dopasowany do swoich potrzeb i możliwości. Na terenie siłowni znajduje się rownież mini boisko do gry w koszykówkę, gdzie po treningu można potrenować rzuty za 3:)

Wprowadzamy limit 20m2! na osobę co oznacza, że równocześnie może przebywać na siłowni max 30 Klientów.

Na terenie siłowni znajdziecie płyny do dezynfekcji rąk, sprzętu oraz niezbędne instrukcje w tym zakresie. Prosimy o zapoznanie się z podstawowym Regulaminem siłowni oraz tym obowiązującym w czasie pandemii. Nasz Team jest do Waszej dyspozycji i gotowy odpowiedzieć na pytania.

 

 

CENNIK 2020

J&J Sport Center Regulamin siłowni

J&J Sport Center Regulamin siłowni Covid-19