Dla aktywnych

Siłownia

Z siłowni zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 z siłowni mogą korzystać osoby zawodowo uprawiające sport, zawodnicy pobierający stypendium sportowe, zawodnicy będący członkami kadry narodowej lub reprezentacji olimpijskiej lub paraolimpijskie, zawodnicy uczestniczący we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy.

 

Siłownia wyposażona jest w najwyższej jakości sprzęt firmy TechnoGym przeznaczony do ćwiczeń aerobowych jak również maszyny jednostanowiskowe na poszczególne grupy mięśniowe oraz ciężary wolne. Siłownia posiada wydzielone miejsca do treningów siłowych oraz cardio dzięki czemu każdy może ćwiczyć w sposób dopasowany do swoich potrzeb i możliwości.

Na terenie siłowni znajdziecie płyny do dezynfekcji rąk, sprzętu oraz niezbędne instrukcje w tym zakresie. Prosimy o zapoznanie się z podstawowym Regulaminem siłowni oraz tym obowiązującym w czasie pandemii. Nasz Team jest do Waszej dyspozycji i gotowy odpowiedzieć na pytania.

 

 

CENNIK 2020

J&J Sport Center Regulamin siłowni

J&J Sport Center Regulamin siłowni Covid-19