Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Piotr Snopkowski – doktorant AWF w Krakowie, Trener boksu I klasy, certyfikowany trener AIBA (międzynarodowej federacji boksu olimpijskiego), licencjonowany trener Polskiego Związku Bokserskiego, trener personalny, instruktor krav magi, muay- thai oraz kulturystyki. Doświadczony zawodnik boksu i kickboxingu, wielokrotny maratończyk. Sędzia muay-thai oraz kick- boxingu. Pracował z wieloma utytułowanymi szkoleniowcami z zagranicy oraz trenerami kadry narodowej boksu. Czterokrotny mistrz Pucharu Polski w kick-boxingu, dwukrotny vice mistrz Polski w kick-boxingu, brązowy medalista Mistrzostw Polski w kick-boxingu, mistrz Małopolski w boksie, posiadacz czarnego pasa w kick-boxingu. Zajmuje się szkoleniem sportowców, wychował wielu medalistów Mistrzostw Polski w boksie i kick-boxingu.

Tel. kontaktowy:+ 48504 313 222

Adam Wargal - trenuje sporty walki od 1993 roku. Zaczynał od taekwondo, później trenował kickboxing, boks i judo. Wielokrotnie stawał na podium zawodów w taekwondo i kickboxingu. Posiada stopień 3 dan taekwondo. Obecnie jest instruktorem taekwondo, instruktorem fitness – ćwiczenia siłowe oraz Trenerem boksu. Absolwent Ratownictwa Medycznego CMUJ.

Tel. kontaktowy:+ 48 535 673 205

Krzysztof Kwiatkowski - trener boksu II klasy, certyfikowany trener AIBA – międzynarodowej federacji boksu olimpijskiego, licencjonowany trener Polskiego Związku Bokserskiego. Absolwent AWF Kraków, nauczyciel wychowania fizycznego, trener klasy o profilu pięściarskim w Szkole Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata w Krakowie. Instruktor odnowy biologicznej w sporcie, kulturystyki, pływania, piłki ręcznej oraz piłki nożnej. Trenował boks od 1994 roku, a od 2005 pracuje jako szkoleniowiec z zawodnikami w każdej grupie wiekowej, z grupami niewyczynowymi oraz prowadzi zajęcia indywidualne. 

Tel. kontaktowy: +48787 877 535

Adrian Ozymko - instruktor boksu od 2012 roku, z wykształcenia pedagog resocjalizacyjny, doświadczony i utytułowany zawodnik. Uprawia boks od 2004 roku, stoczył przeszło 50 walk. Wicemistrz Polski, pięciokrotny zwycięzca Międzynarodowego Turnieju o Złotą rękawice Wisły. Triumfator wielu międzynarodowych turniejów i zdobywca prestiżowych nagród: „Najlepszy junior”, „Najlepszy senior”, „Najlepszy technik” oraz „Najlepszy zawodnik turnieju”. Od 2012 roku zajmuje się szkoleniem w różnych grupach wiekowych, o różnym poziomie zaawansowania, prowadzi również zajęcia indywidualne.    

Tel. kontaktowy: +48 791 301 662

Grzegorz Mardyła - trener z wieloletnim doświadczeniem, aktywny zawodnik, członek Kadry Narodowej K1, absolwent fizjoterapii. Medalista wielu imprez krajowych oraz zagranicznych, zdobywca tytułu MIstrza Polski KL 2012, srebrny medalista Pucharu Świata 2013, brązowy medalista Pucharu Świata K1, dwukrotny zdobywca Pucharu Polski K1. Uczestnik międzynarodowych turniejów bokserskich - zwycięzca Turnieju o Złotą Rękawicę Wisły, Mistrz małopolski. Swoją wiedzę z fizjoterapii, treningu wyczynowego oraz doświadczenie sportowe stara się przekazywać swoim podopiecznym.

Tel. kontaktowy: +48 883 501 035

 

Monika Kubianka - trener Tajskiego Boksu, prowadzi zajęcia od roku 2007 Muai Thai trenuje od 15 lat w swoim dorobku zawodniczym posiada tytuł Mistrzyni Polski Muai Thai. Jest doświadczonym trenerem, który pomoże Ci postawić pierwsze kroki w tym sporcie, jak i przygotuje cię do udziału w rywalizacji sportowej. Wśród swoich wychowanków ma medalistów oraz zdobywcę Pucharu Polski Muai Thai. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o treningach zapraszam do kontaktu. 

Tel. kontaktowy: +48 574 122 866 lub napisz email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wojciech Szwagrzyk - Pasjonat sztuk walki, wyniesioną z wieloletniego obcowania z różnorakimi stylami i systemami  wiedzę oraz doświadczenie z powodzeniem przekazuje adeptom w ramach systemu walki bezpośredniej COMBAT. Ponadto w ramach prowadzonych zajęć wykorzystuje doświadczenie z pracy w charakterze konsultanta ds. bezpieczeństwa. W powyższej tematyce współpracował oraz odbywał szkolenia ze specjalistami min. z Izraela i Wielkiej Brytanii. W czasie wolnym zajmuje się turystyką wysokogórską i wspinaczką. COMBAT – system walki opierający się na podstawowych technikach wykorzystywanych w sztukach walki takich jak min: Boks, Kickboxing, Karate, Jiu-Jtsu, BJJ, Muay thai, Krav Maga oraz innych pokrewnych systemach combatowych oraz miltarnych. W treningu bazuje się na podstawowych odruchach obronnych człowieka i kładzie nacisk na takie ich wzmacnianie, aby zapewnić skuteczność działania w stresie, jest to system opracowany pod kątem walki realnej a nie pokazu czy sportowej rywalizacji wykorzystujący elementy walki w stójce jak i parterze oraz techniki szybkiego i skutecznego obezwładnienia przeciwnika. 

 

Troian Oleksandr Pawłowicz – trener w sztukach walki (boks, kickboxing, boks tajski). Posiada certyfikat na prowadzenie szkolenia w boksie tajskim IFMA. Jako trener przygotował profesjonalnego sportowca do MMA "Grand Prix 2016" Colosseum w Kaliningradzie. 

Osiągnięcia:

  • Srebrny medalista Mistrzostw Europy (2015)
  • Brązowy medalista Mistrzostw Świata (2016)
  • Srebrny medalista Mistrzostw Świata ММА WCFF (2016)
  • Wielokrotny medalista Ukrainy w kickboxingu WAKO
  • Champion Kijówa i Kijówskjegoobywatelstwa w kickboxinguWAKO
  • Champion Ukrainy w kickboxingu WAKO 2017
  • Champion Ukrainy w kickboxingu WPKA 2017