Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Piotr Snopkowski – doktorant AWF w Krakowie, Trener boksu I klasy, certyfikowany trener AIBA (międzynarodowej federacji boksu olimpijskiego), licencjonowany trener Polskiego Związku Bokserskiego, trener personalny, instruktor krav magi, muay- thai oraz kulturystyki. Doświadczony zawodnik boksu i kickboxingu, wielokrotny maratończyk. Sędzia muay-thai oraz kick- boxingu. Pracował z wieloma utytułowanymi szkoleniowcami z zagranicy oraz trenerami kadry narodowej boksu. Czterokrotny mistrz Pucharu Polski w kick-boxingu, dwukrotny vice mistrz Polski w kick-boxingu, brązowy medalista Mistrzostw Polski w kick-boxingu, mistrz Małopolski w boksie, posiadacz czarnego pasa w kick-boxingu. Zajmuje się szkoleniem sportowców, wychował wielu medalistów Mistrzostw Polski w boksie i kick-boxingu.

Tel. kontaktowy:+ 48504 313 222

Adam Wargal - trenuje sporty walki od 1993 roku. Zaczynał od taekwondo, później trenował kickboxing, boks i judo. Wielokrotnie stawał na podium zawodów w taekwondo i kickboxingu. Posiada stopień 3 dan taekwondo. Obecnie jest instruktorem taekwondo, instruktorem fitness – ćwiczenia siłowe oraz Trenerem boksu. Absolwent Ratownictwa Medycznego CMUJ.

Tel. kontaktowy:+ 48 535 673 205

Krzysztof Kwiatkowski - trener boksu II klasy, certyfikowany trener AIBA – międzynarodowej federacji boksu olimpijskiego, licencjonowany trener Polskiego Związku Bokserskiego. Absolwent AWF Kraków, nauczyciel wychowania fizycznego, trener klasy o profilu pięściarskim w Szkole Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata w Krakowie. Instruktor odnowy biologicznej w sporcie, kulturystyki, pływania, piłki ręcznej oraz piłki nożnej. Trenował boks od 1994 roku, a od 2005 pracuje jako szkoleniowiec z zawodnikami w każdej grupie wiekowej, z grupami niewyczynowymi oraz prowadzi zajęcia indywidualne. 

Tel. kontaktowy: +48787 877 535

Adrian Ozymko - instruktor boksu od 2012 roku, z wykształcenia pedagog resocjalizacyjny, doświadczony i utytułowany zawodnik. Uprawia boks od 2004 roku, stoczył przeszło 50 walk. Wicemistrz Polski, pięciokrotny zwycięzca Międzynarodowego Turnieju o Złotą rękawice Wisły. Triumfator wielu międzynarodowych turniejów i zdobywca prestiżowych nagród: „Najlepszy junior”, „Najlepszy senior”, „Najlepszy technik” oraz „Najlepszy zawodnik turnieju”. Od 2012 roku zajmuje się szkoleniem w różnych grupach wiekowych, o różnym poziomie zaawansowania, prowadzi również zajęcia indywidualne.    

Tel. kontaktowy: +48 791 301 662

Piotr Sokół