Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

GTranslate

Polish English French German

 

Kickboxing – Jest to sport walki w którym kopnięcia połączone są z technikami bokserskimi, jest to sport dla każdego. Dzieci trenujące Kickboxing mają możliwość szybszego rozwoju fizycznego.Młodzież oraz dorośli mają szansę na udział w zawodach sportowych różnej rangi. Kickboxing to dyscyplina dla osób które chcą poprawić swoją sprawność, jak również sposób na to aby aktywnie spędzać czas, a przy tym czuć się pewnie i bezpiecznie.

 

W sporcie tym wyróżnić można kilka formuł walki.

Do pierwszej grupy zaliczamy:

  • Semi contact (walka przerywana)
  • Light contact (walka ciągła)
  • Kick light (walka ciągła z dozwolonymi kopnięciami na udo) – w których kontakt i siła uderzeń są mocno ograniczone, a walki odbywają się głównie na matach.

Do drugiej grupy zaliczamy:

  • full contact (kontakt od pasa w górę)
  • low-kick (kontakt od uda w górę)
  • K1 (forma walki low-kick z możliwością uderzania kolanami) – kontakt i siła w tych formułach są nie ograniczone, a walki odbywają się w ringu.

Treningi sportów walki bardzo dobrze wpływają na kondycję organizmu oraz na układy oddechowy i krążenia. Poprawiają siłę, gibkość i dynamikę mięśni jak również kształtują sylwetkę. Charakter zajęć pozwala traktować je jako naukę samoobrony co doskonale wpływa na samodyscyplinę i pewność siebie.

Wszelkie informacje i zapisy po numerem :

PIOTR SNOPKOWSKI 504 313 222

 

 

 

Akceptujemy karty

 

Nasi partnerzy

Delfin sport&fun

   Spartan logo    http://bodymentorka.pl/

 

Zaplecze