Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

GTranslate

Polish English French German

REGULAMIN korzystania z BOISK J&J do pobrania TUTAJ

Aby gra była w pełni bezpieczna, powinna odbywać się na należycie do tego przygotowanych obiektach sportowych. Użyte materiały powinny posiadać atesty potwierdzające ich wysoką jakość oraz nieszkodliwość dla zdrowia.

Wszelkie parametry nawierzchni jak toczenie i odbicie piłki, przyczepność i elastyczność (potwierdzone końcowymi badaniami) dają poczucie gry na murawie naturalnej oraz spełniają wymogi stawiane sztucznej trawie przez FIFA. Właśnie takie cechy pozwalają młodemu piłkarzowi na odpowiedni rozwój umiejętności techniki gry, dbając równocześnie o prawidłowy rozwój jego organizmu, chroniąc stawy przed przeciążeniami. Występują one podczas gry na nierównych nawierzchniach o zbyt dużej przyczepności i twardości, jakie można spotkać na obecnych boiskach dla młodzieży. Przystępna cena wynajmu daje możliwość korzystania z idealnej nawierzchni szerokiemu gronu odbiorców, nie tylko zawodowcom.

Boisko pełnowymiarowe

Boisko piłkarskie o wymiarach (110m x 60m), oświetlone i pokryte trawą syntetyczną posiadającą atest FIFA oraz UEFA. Boisko posiada protokół odbioru boiska przez MZPN kwalifikujący do rozgrywek ligi okręgowej seniorów oraz grup młodzieżowych.

Boisko MAŁE

Boisko o wymiarach „Orlika” (55m x 32m) pokryte trawą syntetyczną, oświetlone, w sezonie zimowym kryte halą pneumatyczną.

 

Boisko MINI

Boisko piłkarskie o wymiarach (35m x 20m), oświetlone, pokryte trawą syntetyczną, w sezonie zimowym kryte halą pnemuatyczną.

 

 

Akceptujemy karty

   

Nasi partnerzy

 Delfin sport&fun

   Spartan logo    

 

Zaplecze