Dla odprężenia

Masaż

 

Masaż relaksacyjny – w codziennym pędzie i braku czasu dla samego siebie warto czasem się zatrzymać i oddać się chwili relaksu i wyciszenia. Masaż ten pozwoli Ci się odprężyć i naładować akumulatory na następne dni. 

Czas wykonania: 1h / 130zł       

Masaż klasyczny – ma głównie działanie lecznicze. Ma zbawienny wpływ na zmęczone i przykurczone mięśnie (stres, siedząca praca, choroby ukł. ruchu), zwiększa ich elastyczność. Masaż pobudza do prawidłowego funkcjonowania układ krwionośny, limfatyczny oraz nerwowy. Zaleca się wykonanie serii 10x.

Czas wykonania:  1h / 150zł

Drenaż limfatyczny – ten zabieg wykorzystuje się głównie przy obrzękach oraz zastojach limfy. Główny cel tego zabiegu to przepchnięcie odpowiednimi technikami zalegającej limfy w stronę aktywnych węzłów chłonnych, nie działając rozgrzewająco. Zaleca się wykonanie serii. 

Czas wykonania: 1h /130zł

Chiroplastyczny masaż twarzy, szyi i dekoltu unikalna technika, która wpływa na stan mięśni oraz układ układu krwionośny czego efektem są wygładzone drobne zmarszczki. Masaż polepsza kolor twarzy, ogólny stan organizmu i przeprowadza zauważalny lifting po każdym zabiegu. Usprawnia krążenie, czeOferujemy wysokiej jakości zabieg z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu i doskonałych kosmetyków niemieckiej firmy DR.BELTER.

Czas wykonania: 40min /130zł

Masaż samurajski - japoński masaż, wykonywany specjalnymi bambusowymi pałeczkami. Elastyczne pędy bambusa podczas masażu dają przyjemne wibracje w ciele. Tradycyjna japońska technika eliminuje sztywność mięśni i daje pełny relaks.

Czas wykonania: 1h /140zł

Modelująco-antycellulitowy masaż (Zalecana liczba zabiegów: 10 - 12)

Najważniejszym efektem masażu antycellulitowego jest wygładzenie skóry i zmniejszenie widoczności cellulitu. Masaż antycellulitowy wykonywany regularnie pozwoli schudnąć, zmniejszyć obrzęk i uelastycznić skórę. Ilość zabiegów dostosowywana jest do potrzeb konkretnej osoby. Jednak przyjmuje się, że najlepsze efekty można osiągnąć przeprowadzając 2 - 3 masaże w ciągu tygodnia.

Czas wykonania: 1h /130zł

Możesz dokonać rezerwacji terminu masażu dzwoniąc  Tel.kom. +48 690-004-034