jjsporthotel 24 Lipiec, 2018 0

Zajęcia Fitness


ZAPISY

Informujemy, że zajęcia odbywają się w oparciu o zapisy. Zajęcia się odbywają przy min. 4 zapisanych osobach na 4 godziny przed startem zajęć.

Zapisy pod nr tel:

+48 506 387 131
12 306 75 67


OPIS ZAJĘĆ FITNESS

BPU – (brzuch – pośladki – uda). Forma zajęć skierowana do osób, które chciałyby wymodelować dolne partie ciała. Ćwiczenia te mają na celu poprawę siły mięśniowej, elastyczności i kształtu mięśni. Zajęcia pobudzają i dodają energii. Duża porcja urozmaiconych ćwiczeń na płaski brzuch, szczupłe uda i jędrne pośladki. To zajęcia o średniej intensywności z dużą liczbą powtórzeń danego ćwiczenia, w bezpiecznych oraz nie obciążających stawów pozycjach.

 

PILATES – to zestaw ćwiczeń poprawiających elastyczność ciała, samopoczucie i świadomość własnego ciała. Wzmacnia mięśnie całego ciała, zapobiega problemom z kręgosłupem i poprawia postawę ciała. Uczy kontroli nad oddechem, pozwala polepszyć koordynację ruchową i koncentrację. Bardzo dobrze wpływa na wyciszenie, przywrócenie równowagi psychicznej. Pilates pomaga umysłowi zapanować nad całym ciałem, doprowadzając do całkowitej harmonii organizmu.

ZUMBA – połączenie tańca i aerobiku, inspirowane latynoskimi rytmami. Zumba przez świetną zabawę kształtuje i ujędrnia sylwetkę oraz poprawia kondycję. W trakcie zajęć można spalić jednorazowo ok. 600-800 kcal, wyrzeźbić ciało i odstresować się. Sekwencje kroków są przyjemne i łatwe do wytańczenia, zajęcia dla wszystkich bez ograniczeń wiekowych i kondycyjnych