jjsporthotel 24 Lipiec, 2018 0

Zajęcia Fitness


ZAPISY

Informujemy, że zajęcia odbywają się w oparciu o zapisy. Zajęcia się odbywają przy min. 4 zapisanych osobach na 4 godziny przed startem zajęć.

Zapisy pod nr tel:

+48 506 387 131
12 306 75 67


OPIS ZAJĘĆ FITNESS

BPU – (brzuch – pośladki – uda). Forma zajęć skierowana do osób, które chciałyby wymodelować dolne partie ciała. Ćwiczenia te mają na celu poprawę siły mięśniowej, elastyczności i kształtu mięśni. Zajęcia pobudzają i dodają energii. Duża porcja urozmaiconych ćwiczeń na płaski brzuch, szczupłe uda i jędrne pośladki. To zajęcia o średniej intensywności z dużą liczbą powtórzeń danego ćwiczenia, w bezpiecznych oraz nie obciążających stawów pozycjach.

PILATES – to zestaw ćwiczeń poprawiających elastyczność ciała, samopoczucie i świadomość własnego ciała. Wzmacnia mięśnie całego ciała, zapobiega problemom z kręgosłupem i poprawia postawę ciała. Uczy kontroli nad oddechem, pozwala polepszyć koordynację ruchową i koncentrację. Bardzo dobrze wpływa na wyciszenie, przywrócenie równowagi psychicznej. Pilates pomaga umysłowi zapanować nad całym ciałem, doprowadzając do całkowitej harmonii organizmu.

STRETCHING – są to zajęcia oddechowe, rozluźniające i rozciągające przy relaksującej muzyce. Wykorzystuje się w nich proste asany z klasycznej jogi i elementy pilatesu. Wbrew pozorom stretching nie jest lekką formą fitnessu. Wykonując ćwiczenia, możemy być zaskoczeni narastającym poziomem zmęczenia. To zajęcia dla wszystkich, bez względu na wiek. Szczególnie polecane tym, którzy dużo czasu spędzają w jednej pozycji – np. siedząc przy komputerze albo pracując na stojąco.

ZUMBA – połączenie tańca i aerobiku, inspirowane latynoskimi rytmami. Zumba przez świetną zabawę kształtuje i ujędrnia sylwetkę oraz poprawia kondycję. W trakcie zajęć można spalić jednorazowo ok. 600-800 kcal, wyrzeźbić ciało i odstresować się. Sekwencje kroków są przyjemne i łatwe do wytańczenia, zajęcia dla wszystkich bez ograniczeń wiekowych i kondycyjnych.