Dla aktywnych

Fitness

Fantastyczna forma spędzania wolnego czasu dodająca energii i pobudzająca metabolizm organizmu. Fitness przyczynia się do lepszej regeneracji organizmu, odporności na stres i wpływa pozytywnie na zdrowie psychiczne. 

 

ZAPISY

Informujemy, że zajęcia odbywają się w oparciu o zapisy. Zajęcia się odbywają przy min. 4 zapisanych osobach na 4 godziny przed startem zajęć.

Możesz zapisać się dzwoniąc na Recepcję Ośrodka Tel. kom. +48 506 387 131.

 

  GRAFIK ZAJĘĆ 

  PONIEDZIAŁEK   CZWARTEK     
TRENING OBWODOWY 18:00 18:00
ZUMBA 19:15 19:15
TRENING OBWODOWY 20:30 20:30

 


OPIS ZAJĘĆ FITNESS

TRENING OBWODOWY - złożony z ćwiczeń ogólnorozwojowych w formie obwodu stacyjnego.Trening idealny by wzmocnić organizm,  a występujące naprzemiennie ćwiczenia aerobowe z ćwiczeniami wzmacniającymi doskonale kształtują i rozwijają wszystkie grupy mięśniowe.

 

ZUMBA – połączenie tańca i aerobiku, inspirowane latynoskimi rytmami. Zumba przez świetną zabawę kształtuje i ujędrnia sylwetkę oraz poprawia kondycję. W trakcie zajęć można spalić jednorazowo ok. 600-800 kcal, wyrzeźbić ciało i odstresować się. Sekwencje kroków są przyjemne i łatwe do wytańczenia, zajęcia dla wszystkich bez ograniczeń wiekowych i kondycyjnych.

 

Sylwia Fundanicz  – Instruktor Zumba® fitness od 2016 roku a zakochana w nim od wielu lat. Sylwia to mała, ale za to bardzo głośna bomba energetyczna. W ćwiczenia wkłada całe swoje serce, radość i pasję o czym możecie się przekonać na zajęciach. Udowadnia, że można połączyć podstawowe ruchy taneczne z ćwiczeniami fitness-owymi i w trakcie nie tylko zrobić pożądany trening o nieregularnym interwale ale również fantastycznie się bawić.

Prosimy o zapoznanie się z zasadami uczestnictwa w zajęciach fitness obowiązującymi w czasie Pandemi Covid-19. 

 

CENNIK 2020

J&J Sport Center Regulamin Fitness Covid-19