Dla dzieci

Brodzik

Dla najmłodszych pociech i dzieci stworzyliśmy dedykowane strefy. Jedną z nich jest wodna przestrzeń w postaci: 

 

  • BRODZIKA o głębokości od 5cm do 20cm dla najmłodszych utrzymywanego w temperaturze 29,8 stopni stanowiącego idealne środowisko do oswajania z wodą nawet niemowlaki. Do dyspozycji wodne zabawki dla dzieci oraz ruchoma zjeżdżalnia.

 

  • BASENU DLA DZIECI I MŁODZIEŻY o głębokości 80 cm z ciepłą wodą o temperaturze 29,8 stopni, gdzie niewątpliwie bardzo ciekawą atrakcję stanowią  2 ZJEŻDZALNIE BASENOWE (kręta kryta, otwarta ślizgawka)

 

        Z uwagi na higienę użytkowników basenu i ochronę urządzeń filtrujących wodę wymagany jest czepek,  jednakże z czepka zwolnieni są dzieci i opiekunowi dzieci przebywający w brodziku i na płytkim basenie.

 

 Istnieje możliwość wypożyczenia czepka na miejscu w cenie 2 zł.

 

Współpracujemy ze SZKÓŁKĄ PŁYWACKĄ Delfin Sport prowadzącą zajęcia indywidualne, grupowe dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Więcej szczegółów: http://www.delfin-sport.pl/

Dziecko do lat 3 powinno posiadać nieprzemakalne pampersy. 


Woda na pływalni J&J Sport Center Hajtek Spółka Jawna odpowiada wymaganiom Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz.U.z 2015 r. poz.2016).

 

CENNIK 2019/2020

Plan zajęć grupowych 2019/2020.

J&J Sport Center Regulamin pływalnia