Aktualności

Zawodnik J&J Sport Center - Artur Lazarian podczas przygotowań do gali TFC I “Beginning” - Thunder Fighting Championship w Tczewie

   

 

Czytaj więcej...

J&J Sport Center z super Akademią!

           Cele i plany nowo uformowanej akademii są bardzo ambitne, ponieważ podstawy są bardzo mocne. Do czasu  inauguracji zarówno Krakowska Szkoła Piłki Nożnej  (KSPN) oraz Pogoń Skotniki rozwijały skrzydła trenując i rozgrywając mecze na boisku trawiastym przy ul. Baczyńskiego 13 w Krakowie. Na dzień dzisiejszy nowopowstała akademia liczy 15 zespołów (w tym jedna grupa dziewczęca), a także kilka grup Piłkarskiego Przedszkola „Maluchy”. Teraz akademię czekają wielkie zmiany! 

 

Czytaj więcej...

Zakończyliśmy przedostatni w 2016 roku dwudniowy turniej Uhlsport Cup rozgrywany w J&J Sport Center dla rocznika 2007. Poznaliśmy zwycięską drużynę, którą okazała się Wisła Kraków, a także najlepszych zawodników całych rozgrywek. Nagrody i wyróżnienia rozdał gość specjalny - reprezentant Polski i rekordzista pod względem występów w Ekstraklasie. Zapraszamy na relację z kolejnej edycji zmagań w hali pneumatycznej w Skotnikach.

Czytaj więcej...

Uhlsport Cup 2017 w J&J Sport Center - Rocznik 2006 i 2009

19-20 listopada

     

      19 i 20 listopada odbyła się kolejna edycja turnieju Uhlsport Cup na obiektach J&J Sport Center w Skotnikach. Rywalizacja pod balonami odbyła się dla drużyn z rocznika 2006 oraz sesja sparingowa dla rocznika 2009. W zawodach 2006 wystąpiło 16 drużyn, które pierwszego dnia turnieju w sobotę rozegrały rozgrywki grupowe w czterech grupach po 4 zespoły. W niedzielę rozegrane zostały finały.

Czytaj więcej...